čtvrtek 29. dubna 2010

Kde jsou mé čtvrtky?

Dnešní psaní věnováno Marcelce!

Dnes to bude téměř beze slov.S příchodem teplých dnů, s přibývajícím věkem štěníků, kdy se maličké a slouďoučké kuličky začínají měnit v partu likvidátorů,jsem musela dát přechodné vale "svým " čtvrtkům! I v práci na mě vycházejí dlouhé dny na čtvrtek a tak mě nějak opouští elán, když ve čtvrt na šest v podvečer dorazím domů,vyřítí se na mě hladová smečka a na zahradě v keřících lovím malé " chlapáky" ,jít ještě pryč.Dnes mezi dveřmi mě s radostí vítal pan Pepa :"Holčičko, to jsem rád, že jsi doma.Psi jsou dnes plní elánu a štěnky jsem dal do zahrady, ale vylezli z ohrádky a Damián je někde pod tůjemi a Dobiáš asi vlezl do živého plotu.Mám na ambulanci hodně lidí, tak je musíš pohledat a prosím, nešlo by, abys dnes zůstala doma?Večer operuju a co bude k večeři?"

Tak jsem jistě zůstala.Bylo mi mile na zahradě a nafotila jsem alespoň pár momentek se štěníky.
No nejsou kouzelní?Holky na cvičení rasují těla a já spokojeně lenoším na houpačce!No i relaxace je za daných okolností důležitá.Marcelka mě včera říkala, že má ze mě depku, co stíhám.Tak tenhle den je pro Mácu! Nestíhám nic, jsem utahaná jako kůň a těším se, že bude víkend!


Těším se i na zítra.Jdeme do Klokánku.Přijede Honzík, abych si ho na chvilku užila a večer zase odfrčí na hory na "čarodějnickou" akci s kamarády! A já se budu těšit do Prahy.Pro nás psí nadšence je to veliká událost.Mezinárodní výstava psů , která je nominační na Crufts!Setkám se s kamarády a jejich mazlíky a také Aranelkou! Mooooooooc se těším!Pojede se mnou Marcelka a budeme mít bezva " babí"den.
No a mezitím ještě stihnu naleštit košťátko, abych byla na zítra v plné zbroji!

7 komentářů:

 1. Už jsem si myslela, že je v Praze nějaký slet čarodějnic :-D. Že bych se přidala... :-)))

  Moc si holky tu sobotu užijte!!! A chci fotky!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, to by bylo skvělé, kdybys dorazila! Fotky jistě budou! možná zavaříme foťák!...a čarodějnic tam bude na husto, to si piš! :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Vlaďko je to moc dobře, že jsi zůstala doma. Já se taky můžu ukochat mazlema aspoň pohledem na fotky.
  Na sobotu se těším a nafotíme team :o))))
  prý bude i Mia

  OdpovědětVymazat
 4. Jo, a já mám taky z tebe depku i s Macka, že si ještě neotevřela blog, no :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Někdy je potřeba ubrat plyn:-) Štěňátka jsou sladká, krásné fotky!
  Přeju velký úspěch na výstavě:-) Jo a to setkání si všechny pěkně užijte:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Vladěnko, však neboj, ona se energie zase vrátí a budeš stíhat .... :o) a pak budeš vzpomínat na lenošení na houpačce - jééé, úplně Tě vidím :o) Štěňátkovské momentky jsou nádherné. V sobotu si to moc užijte. Martina

  OdpovědětVymazat