sobota 17. dubna 2010

Sobota je sobota!

Dnes jsem měla krásnou sobotu.Byla jsem sama doma a moc jsem to potřebovala.Pan Pepa brzy po ránu odjel vzdělávat se na neurologický seminář a já měla celý slunečný den jen sama pro sebe.Bylo tak krásně!Celý den jsme byli s pejsky na zahradě a užívali si!

Nafotila jsem si pro radost pár fotek probouzející se zahrady.

Tulipány jsou mé květiny.Na jaře se jimi ráda obklopuji.


Modřence! Jsou tak prosté a nadělají tolik parády v zahradě.


Hyacinta.Mám ráda všechny barvy, ale růžová je kouzelná a ta vůně!I včely dnes měly napilno!


Těším se, až rozkvete magnolie.A to je náš zahradníček - mazel Archibald, Archi, Baloun, Balík,Balda na všechna jména slyší.Je to typický cirkusák.Rád se předvádí.Nosí aporty, na povel lehá na pravý či levý bok a umí dělat paci, pacičky.Mám ráda Balíka, je to osobnost!

5 komentářů:

 1. Krásný blog plný lásky, kytiček, zvířátek... To mi nedá neposlat ocenění :-). Vlaďko, koukni ke mně na blog, prosím.

  OdpovědětVymazat
 2. Hmmmm, Badyánek je také vášnivý zahradník - tvaruje habry (můj, pomalu už bývalý, živý plot), neúnavně zkracuje pnoucí hortenzie (tak dlouho jsem čekala, až konečně pořádně vyrostou), zkrášluje trávník dírami (celistvá zelená plocha asi Badíkovi nedělá dobře) a velmi pečlivě mi chodí hnojit jahody (je tak pilný, že i přes plůtek skočí). Asi to mají kluci v rodině .... :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné fotky a šikovný zahradníček:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vladi, to je úžasné,měla jsi aspoň čas jen a jen pro sebe.Archibald je krásný už z fotky.A fotečky kytiček jsou rozkošné:o))a to "všecky".Přeji Ti krásný zbytek neděle a super nový týden,F.

  OdpovědětVymazat
 5. Baldík to je :o) náš kamarád.
  A chci se poptat, kdyže začne blogovat Marcelka?
  Nebo mi něco uniklo:o)

  OdpovědětVymazat